Ödeme Planları

Ürünler

Motorsiklet Finansmanı

Fuzul Ev Türkiye'nin önde gelen faizsiz finansman şirketidir. Ev tarafından sunulan bir hizmeti olan motosiklet finansmanı, motosiklet sahibi olmak isteyenler tarafından sıkça tercih edilir. Müşteriler; hayallerindeki motosiklete faizsiz, peşinatsız veya kredisiz sahip olma imkanına sahip olabilir. Devamını oku...

Çekilişsiz (Bireysel) Finansman Modeli

Teslimat Tarihini Önden Belirle

Çekilişsiz model ile bütçenize uygun taksitlerle motosiklet sahibi olabilirsiniz.

Ayda

2.666TLÖrnek Hesaplama

200.000 TL finansman tutarı için 75 ay vade üzerinden hesaplanmıştır

 • taksit dondurma imkanı
 • peşinat (isteğe bağlı)
Detaylı İncele

Çekilişli Teslimatta Avantajlı Model

Sabit ödeme avantajıyla teslimat sonrası ödeme artışları yaşamazsınız.

Ayda

3.278TLÖrnek Hesaplama

200.000 TL finansman tutarı için 61 ay vade üzerinden hesaplanmıştır

 • taksit dondurma imkanı
 • peşinat (isteğe bağlı)
Detaylı İncele

Çekilişsiz Bireysel Ara Ödemeli Model

Yapacağınız ara ödemelerle teslimatınızı daha erken alın.

Ayda

2.100TLÖrnek Hesaplama

250.000 TL finansman tutarı için 119 ay vade üzerinden hesaplanmıştır

 • taksit dondurma imkanı
 • peşinat (isteğe bağlı)
Detaylı İncele

Çekilişli Tasarruflu Erken Teslim Modeli

Sabit Artışlı Ödeme

Taksit tutarlarınız her ay aynı oradan artsın, vade sayınız kısalsın.

Ayda

3.000TLÖrnek Hesaplama

300.000 TL finansman tutarı için 100 ay vade üzerinden hesaplanmıştır

 • Peşinat (İsteğe Bağlı)
 • TAKSİT DONDURMA İMKANI
Detaylı İncele

Çekilişli Fırsat Modeli

Kademeli Ödeme

Teslimatınızı alana kadar sabit taksit ödemesi yapın. Teslimatınızı aldıktan sonra artışlarınızı siz belirleyin, vade sayınızı kısaltın.

Ayda

3.000TLÖrnek Hesaplama

300.000 TL finansman tutarı için 100 ay vade üzerinden hesaplanmıştır

 • TAKSİT DONDURMA İMKANI
 • Peşinat (İsteğe Bağlı)
Detaylı İncele

Çekilişli ve Değerini Koruyan Model

Enflasyon Korumalı

Sizin belirlediğiniz dönemlerde taksitlerinizde sizin belirlediğiniz miktarlarda artış yapılır. Bu sayede enflasyondan etkilenmezsiniz.

Ayda

3.500TLÖrnek Hesaplama

350.000 TL finansman tutarı için 100 ay vade üzerinden hesaplanmıştır

 • TAKSİT DONDURMA İMKANI
 • Peşinat (İsteğe Bağlı)
Detaylı İncele

Size en uygun tasarruf planı için teste katılın

Tasarruf Finansman Modeli ile Hangisine Sahip Olmak İstersiniz?

Lütfen bir seçim yapınız.

Fuzul ev hem bireysel hem çekilişli modelleri sizlere sunar. Dilerseniz çekilişsiz modeli dilerseniz de çekilişli modeli tercih edebilirsiniz. Her iki modelde de taksit tutarı bütçenize uygun olarak belirlenir. Bu sayede faiz ödemeden, arzu ettiğiniz motosiklete sahip olabilirsiniz.

Bireysel yani çekilişsiz model, müşterilerin bütçelerine uygun taksitlerle vade planları oluşturmasına izin verir. Kişiler, düzenli ödemelerinin bir sonucu olarak motosiklete sahip olabilirler. Ayrıca, çekilişsiz modelde teslimat tarihini seçme şansı da sunulur.

Çekilişli finansman modelinde ise her ay düzenli olarak noter huzurunda çekilişler yapılır. Çekilişin kazananları, motosikleti almaya hak kazanır. Bu modelde, teslimat tarihleri çekiliş sonuçlarına göre belirlenebilir ve düzenli ödeme yapan herkes çekilişe katılma hakkına sahip olabilir.

Faizsiz Motosiklet Finansmanı

Fuzul Ev, faizsiz motosiklet finansmanı olarak isimlendirilen bir hizmet sağlar. Müşteriler hayallerindeki motosiklete faiz ödemeden sahip olabilir. Motosiklet için bütçesi doğrultusunda aylık ödemelerini belirleyen kişiler, ekonomik güçlerine göre gruplara ayrılır. Fuzul ev, motosiklet sahibi olmak isteyen bu kişileri, yardımlaşma ve dayanışma temeline dayanan bu sistemde bir araya getirir.

Fuzul Ev motosiklet finansmanından yararlanmak için bazı şartlar bulunur. Faizsiz motosiklet finansmanı için 18 yaşını doldurmuş ve Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak gerekir. Bu şartları karşılıyorsanız hemen şimdi Fuzul Ev web sitesini, mobil uygulamayı ya da ofisi ziyaret ederek başvurunuzu yapabilirsiniz.

Başvuru onayı aldıktan sonra bütçenize uygun taksit oranlarıyla motosiklet satın almak için model seçebilirsiniz. Ancak, taksit ödemelerini düzenli olarak yapmayan kişilerin finansmanının iptal edilebileceğini veya durdurulabileceğini de belirtmek gerekir.

Fuzul Ev faizsiz motosiklet finansmanının çok sayıda avantajı vardır. Bu finansman seçeneği faizsiz bir şekilde motosiklet satın alma fırsatı sunar. Kullanıcılar, motosikletlerini finanse ederken faiz yükü olmadan ek masraflardan kaçınabilirler.

Fuzul Ev motosiklet finansmanı, uygun ödeme planlarıyla da sizleri buluşturur. Bu, ödeme takvimini kendi finansal durumunuza göre ayarlamanızı sağlar. Böylelikle, ödemelerinizi bütçenize uygun bir şekilde düzenleyebilir ve düzenli ödeme periyotlarını takip edebilirsiniz.

Peşinatsız Motosiklet Finansmanı

Fuzul Ev peşinatsız motosiklet finansmanı, birçok önemli avantaj sunarak bir motosiklet edinmeyi kolaylaştırır. Motosiklet finansman seçeneği sayesinde peşinatsız bir şekilde motosiklet edinebilirsiniz. Bu modeli seçerek kredi başvurusu yapma veya peşinat ödeme zorunluluğu olmadan tasarruflarınızı başka alanlarda kullanma fırsatına da sahip olabilirsiniz.

Fuzul Ev peşinatsız motosiklet finansmanı, bütçenize uyum sağlayan taksit seçenekleriyle ön plana çıkar. Gelir düzeyinize göre ödeme planlarını ayarlayabilir ve ödemeleri daha esnek hale getirebilirsiniz. Bu özellik, ödemeleriniz ve bütçenizi dengeleyerek finansal açıdan konfora erişmenize yardımcı olur. Dilerseniz motosiklet teslim tarihini de siz seçebilir ve ihtiyacınız olan vakitte aracınızı teslim alabilirsiniz.

Kredisiz Motosiklet Finansmanı

Kredisiz motosiklet finansmanı, kredi çekmeden de motosiklet satın almanızı sağlayan bir finansman türüdür. Fuzul Ev tarafından sizlere sunulan bu finansman hizmeti, faizlere bağlı kalmayacak şekilde düzenlenir. Motosiklet satın almak isteyen ancak kredi çekmek istemeyen veya kredi notu iyi olmayan kişiler için kredisiz motosiklet finansmanı iyi bir tecih olabilir.

Türkiye'nin önde gelen faizsiz finansman şirketi olan Fuzul Ev, kredisiz motosiklet finansmanı olarak bilinen bir finansman hizmeti sunar. Bu hizmetin bir sonucu olarak müşteriler, hayallerindeki motosiklete faizsiz, peşinatsız veya kredisiz sahip olabilirler.

Fuzul Ev kredisiz motosiklet finansmanı, motosiklet sahibi olmanın önündeki maddi zorlukları ortadan kaldırırarak kredisiz bir şekilde bir motosiklet satın almanıza imkan tanır. Kredisiz finansman modelinde de diğer iki modelde bulunan bütçeye uygun taksitlerle ödeme ve teslimat tarihi belirleme imkanı gibi avantajlar bulunmaktadır.

Motosiklet Finansman Modelleri

Fuzul Ev, Çekilişli Fırsat Modeli ile Motosiklet Alma, Çekilişli Tasarruflu Erken Teslim Modeli ve Çekilişli ve Değerini Koruyan Model motosiklet finansman modelleri, farklı avantajlarıyla sizlere sunulur. Çekilişsiz yani bireysel, finansman modeli, bütçenize uygun ödeme planlarıyla öne çıkar. Bu modelde, müşteriler belirli bir vade planına göre düzenli taksitler ödedikten sonra motosikletlerini alabilir. Bu modelde, teslim tarihine ve tutarınıza kendiniz karar verebilirsiniz. Dilerseniz peşinat ve ara ödemeler yaparak vade sürenizi öne çekme ihtimaliniz de bulunur.

Çekilişli finansman modeli tercih edebileceğiniz diğer bir seçenektir. Bu modelde, müşteriler her ay bir çekilişe katılır ve kazananlar motosikletlerini teslim alma hakkına sahip olur. Teslimat tarihi, çekiliş sonucuna göre belirlenir. Müşteriler, bu sistem sayesinde heyecanlı ve şansa dayalı bir motosiklet sahibi olabilirler.

Çekilişli finansman modeli de kendi içinde üçe ayrılmaktadır. Bunlar; çekilişli fırsat modeli, çekilişli ve değerini koruyan model, çekilişli tasarruflu erken teslim modeli olarak isimledirilir. Çekilişli motosiklet fırsat modeli, ödemeyi kademeli olarak yapabileceğiniz bir seçenek sunar.

Bu finansman modeliyle, müşteriler belirli bir süre boyunca sabit taksit ödemeleri yapabilir ve daha sonra ödeme planlarını değiştirebilirler. Dilerseniz teslimatınızı aldıktan sonra vade sayınızı artırabilir veya azaltabilirsiniz. Teslimatınızı aldıktan sonra sabit taksit ödemesi yapma seçeneğiniz de bulunur.

Çekilişli ve değerini koruyan model olarak bilinen diğer finansman modelinde, müşteriler düzenli olarak taksit ödeyerek motosikletlerini çekilişle belirli bir tarihte alabilirler. Ek olarak, taksitlerini enflasyondan etkilenmeden artırma imkanları da bulunur.

Çekilişli tasarruflu erken teslim modelinde ise, müşteriler düzenli olarak taksit ödeyerek motosikletlerini çekilişle belirli bir tarihte alabilirler. Çekilişli tasarruflu erken teslim modeli, müşterilerin seçtikleri motosikleti faizsiz veya peşinatsız olarak satın almasına olanak tanır. Müşteriler bütçelerine uygun 240 aya varan vade seçeneklerine sahip olabilir. Tamamiyle bütçelerine uygun ödeme planlarıyla da konforlu bir ödeme süreci geçirebilir.