Ödeme Planları

Ürünler

Otomobil Finansmanı

Günümüzde arabalar, herkes için temel bir ihtiyaç haline gelmiştir. Acil durumlarda bir yere gitmeniz gerektiğinde bile aklınıza gelen ilk şey arabanıza atlayıp oraya ulaşmaktır. Fakat faizler ve enflasyon nedeni ile bugün birçok kişi araba satın alamıyor. Endişelenmeyin! Fuzul Ev, sizler için kusursuz araba satın alma kampanyaları oluşturdu. Her birini de çok beğeneceğinizi, anında başvurmak isteyeceğinizi düşünüyoruz. Hizmet detaylarını incelemeniz yeterlidir. Devamını oku...

Çekilişsiz (Bireysel) Finansman Modeli

Teslimat Tarihini Önden Belirle

Çekilişsiz model ile bütçenize uygun taksitlerle ev ya da otomobil sahibi olabilirsiniz.

Ayda

2.666TLÖrnek Hesaplama

200.000 TL finansman tutarı için 75 ay vade üzerinden hesaplanmıştır

 • TAKSİT DONDURMA İMKANI
 • Peşinat (İsteğe Bağlı)
Detaylı İncele

Çekilişli Teslimatta Avantajlı Model

Sabit ödeme avantajıyla teslimat sonrası ödeme artışları yaşamazsınız.

Ayda

3.278TLÖrnek Hesaplama

200.000 TL finansman tutarı için 61 ay vade üzerinden hesaplanmıştır

 • TAKSİT DONDURMA İMKANI
 • Peşinat (İsteğe Bağlı)
Detaylı İncele

Çekilişsiz Bireysel Ara Ödemeli Model

Yapacağınız ara ödemelerle teslimatınızı daha erken alın.

Ayda

2.100TLÖrnek Hesaplama

250.000 TL finansman tutarı için 119 ay vade üzerinden hesaplanmıştır

 • Peşinat (İsteğe Bağlı)
 • TAKSİT DONDURMA İMKANI
Detaylı İncele

Çekilişli Tasarruflu Erken Teslim Modeli

Sabit Artışlı Ödeme

Taksit tutarlarınız her ay aynı oradan artsın, vade sayınız kısalsın.

Ayda

3.000TLÖrnek Hesaplama

300.000 TL finansman tutarı için 100 ay vade üzerinden hesaplanmıştır

 • Peşinat (İsteğe Bağlı)
 • TAKSİT DONDURMA İMKANI
Detaylı İncele

Çekilişli Fırsat Modeli

Kademeli Ödeme

Teslimatınızı alana kadar sabit taksit ödemesi yapın. Teslimatınızı aldıktan sonra artışlarınızı siz belirleyin, vade sayınızı kısaltın.

Ayda

3.000TLÖrnek Hesaplama

300.000 TL finansman tutarı için 100 ay vade üzerinden hesaplanmıştır

 • TAKSİT DONDURMA İMKANI
 • Peşinat (İsteğe Bağlı)
Detaylı İncele

Çekilişli ve Değerini Koruyan Model

Enflasyon Korumalı

Sizin belirlediğiniz dönemlerde taksitlerinizde sizin belirlediğiniz miktarlarda artış yapılır. Bu sayede enflasyondan etkilenmezsiniz.

Ayda

3.500TLÖrnek Hesaplama

350.000 TL finansman tutarı için 100 ay vade üzerinden hesaplanmıştır

 • Peşinat (İsteğe Bağlı)
 • TAKSİT DONDURMA İMKANI
Detaylı İncele

Size en uygun tasarruf planı için teste katılın

Tasarruf Finansman Modeli ile Hangisine Sahip Olmak İstersiniz?

Lütfen bir seçim yapınız.

Siz de istediğiniz an, araba finansmanı kampanyasına başvuruda bulunabilirsiniz. Artık herkes hayalindeki o muhteşem arabaya hızlı bir şekilde kavuşacak. Haydi gelin hep beraber araba finansmanı modelleri hakkındaki önemli bilgileri mercek altına alalım. Siz de bu rehber niteliğindeki içerikte yer alan bilgilerden yola çıkarak araba hayallerinizi gerçeğe dönüştürebilirsiniz.

Faizsiz Araba Finansmanı

Fuzul Ev tarafından sizler için sunulan faizsiz araba finansmanı kampanyasının ilginizi çekeceğini düşünüyoruz. Bugüne baktığımızda faizsiz herhangi bir şey satın almanın çok zor olduğunu görüyoruz. Fakat Fuzul Ev, sizler için faizsiz araç satın alma fırsatını büyük bir mutlulukla sağlıyor.

Arabanıza %0 faizle sahip olma keyfini yaşamak için hemen şimdi başvurabilirsiniz. Peki bu ne demektir? Hemen açıklayalım. Burada asıl amaç, faizden kaçınarak araç alımını desteklemektir. Siz de araç alımı konusunda alternatif bir çözüm arıyorsanız kesinlikle doğru yere geldiniz demektir. Belirli bir vade süresi boyunca taksitler halinde araç ödemesi yapabilirsiniz. Bu şekilde, konforlu bir biçimde araç sahibi olma imkanına sahip olabilirsiniz.

 Faizsiz araç finansmanı uygulamasının finansal yükünüzü de büyük oranda hafifleteceğini söylemek gerekir. Eğer siz de faizsiz araba sahibi olmayı düşünüyorsanız, Fuzul Ev’in bu özel kampanyasından yararlanabilirsiniz.

Peşinatsız Araba Finansmanı

Peşinatsız araba finansmanı kampanyası, kendiniz ya da kurumunuz için peşinatsız araç satın almanızı sağlar. Bu finansman modeli sayesinde araç maliyeti büyük oranda düşer ve alım kolaylığını da beraberinde getirir. Uygun bir ödeme planı tercih ederek siz de peşinatsız şekilde araba satın alabilirsiniz.

Ödeme planını sadık kalabileceğiniz ve ödemeleri kolaylıkla gerçekleştirebileceğiniz şekilde hazırlamak için Fuzul Ev müşteri ilişkilerine dilediğiniz zaman danışabilirsiniz. Size bu konuda her zaman destek olunacaktır. Aklınızdaki tüm soru işaretlerini giderdikten sonra arabanıza kavuşmanın keyfine varabilirsiniz.

 

Fuzul Ev ödeme planları, gelir durumunuza ve bütçenize göre düzenlenir. Ödeme konforunu ön planda tutarak gelir durumunuza göre en iyi ödeme planı oluşturulur ve tarafınıza sunulur. Ardından araç alım süreciniz başlar. Alacağınız aracın marka ve özelliklerini de ödeme gücüne göre seçerek sorunsuz şekilde işlemleri tamamlayabilirsiniz.

Fuzul Ev, size her zaman profesyonel bir şekilde yardımcı olur. Araba finansmanı konusunda bilmeniz gereken tüm ayrıntılar tarafınıza büyük bir özveriyle iletilir.  Faizsiz ve çekilişsiz, aylık ödeme prensibine dayanan sistemden memnun kalmanız için elinden geleni yaparak ödeme süreciniz boyunca güvende hissetmenize yardımcı olur.

Kredisiz Araba Finansmanı

Kim, hayalini kurduğu aracı kredisiz bir şekilde satın almak istemez ki? Günümüzde birçok kişi, kredisiz şekilde araç almanın yollarını araştırmaktadır. Eğer siz de bununla ilgili araştırma yapıyor ancak sonuca ulaşamıyorsanız müjdemiz var! Fuzul Ev tarafından sunulan kredisiz araba finansmanı kampanyası sayesinde siz de dilediğiniz aracın sahibi olabileceksiniz. Hayalleriniz artık daha da yakınlarınızda, sadece gerçekleşmeyi bekliyor. Sevdiklerinizle birlikte unutulmayacak seyahatlere çıkacağınız bir araca, Fuzul Ev güvencesiyle kavuşmaya hazır mısınız?

Fuzul Ev’in sizler için hazırladığı kampanyalar sayesinde kredi çekme zahmetine girmeden siz de rahatlıkla araba sahibi olabilirsiniz. Üstelik, ödeme planı tamamen sizin isteklerinize göre oluşturulur. Böylece, ödeme konusunda zor durumda kalmadan tüm işlemleri aylık periyotlarla halledebilirsiniz. Krediyi ödeyememe, ödemeyi geciktirme gibi bir olaylar yaşamadan; konforlu bir ödeme planıyla süreci tamamlayabilirsiniz. Şimdiden hangi arabayı seçeceğinize karar vermenizi tavsiye ederiz. Oldukça keyifli bir süreç yaşayacağınızdan eminiz!

Araba Finansman Modelleri

Fuzul Ev’in her bir detayını özenle oluşturduğu araba finansman modellerine birlikte bakalım. Tüm bu modeller arasından dilediğinizi seçebilirsiniz. Size en uygun olduğunu düşündüğünüz model ile ilerleyebilirsiniz.

Tercih edebileceğiniz Fuzul Ev faizsiz araba finansman modelleri şunlardır:

 • Çekilişsiz (bireysel) araba finansman modeli: Teslimat tarihini önden belirleyebilirsiniz. Yani seçtiğiniz aracı ne zaman teslim almak istiyorsanız bunu belirleyerek hareket edebilirsiniz. Son derece faydalı ve bir o kadar da konforlu olan sistemler arasında yer alır.
 • Çekilişli teslimat avantajlı model ile araba sahibi olma: Bu modelde sabit ödeme fırsatı sunulmaktadır. Böylelikle teslimat sonrasında ödeme artışı gibi durumlarla karşılaşmayacaksınız.
 • Çekilişsiz bireysel ara ödemeli model ile araba alma: Yapacağınız her ara ödeme sayesinde aracı daha erken teslim alabilirsiniz. Çekilişe katılmak istemeyen kişiler genellikle bu modeli tercih ederler.
 • Çekilişli tasarruflu erken teslim modeli: Sabit artışlı ödeme uygulanır. Taksit tutarı her ay aynı düzeyde artar. Böylelikle vade sayınız azalmaya başlar. Çekilişler her ay Fuzul Ev’in Facebook ve Instagram hesaplarından canlı olarak yayınlanır. Noter huzurunda gerçekleştirilen bu çekilişler, kullanıcılar açısından güven sağlar.
 • Çekilişli fırsat modeli ile araba alma: Aracı teslim alana dek sabit taksit ödemesi yapabilirsiniz. Teslimat gerçekleştikten sonra ise artışları siz belirleyebilirsiniz. Artışları siz belirleyeceğiniz için ödeme konforu sağlayacağından da emin olabilirsiniz.
 • Çekilişli ve değerini koruyan model: Enflasyon, herkes için korkutucu bir detaydır; ancak merak etmeyin, bununla mücadele eden bir model var. Çekilişli ve değerini koruyan modelde enflasyon koruması bulunmaktadır. Belirlemiş olduğunuz dönemlerde taksit miktarı sizin netleştirdiğiniz şekilde artar. Bunun sonucunda enflasyon, sizi hiçbir şekilde etkilemez.

Şunu da belirtmekte yarar var: Tüm modellerde geçerli olan 14 gün içerisinde cayma hakkına sahipsiniz. İsteğe bağlı peşinat da ödeyebilirsiniz. 120 aya kadar vade sağlanır. Taksit dondurma fırsatından da yararlanabilir ve son derece güvenli bir şekilde araç satın alma adımlarını tamamlayabilirsiniz.