Enflasyon Korumalı

Çekilişli ve Değerini Koruyan Motosiklet Finansmanı

Günümüz ekonomik koşulları düşünüldüğünde bir kenara para ayırıp hayallerdeki araçlara ulaşmak oldukça zor bir süreçtir. Finans kuruluşları tarafından bu süreci kolaylaştıran bir dizi finansman desteği sağlanır. Bu finansman kuruluşları arasında müşterilerine birçok kolaylık sağlayan Fuzul Ev de yer alır.

Devamını oku...

01

 • Araç kampanyalarında 15 ile 100; ev kampanyalarında 40 ile 240 ay arasında taksit imkanı sağlanabilmektedir.

02

 • Artış periyodlarını bütçenize uygun şekilde belirleme imkanı sağlayan Değerini Koruyan Model ile ev ve otomobil sahibi olabilirsiniz.

03

 • Değerini Koruyan Model ile birikimleriniz enflasyona karşı değer kaybetmez. Sizin belirleyeceğiniz aylık artışlar ile teslimatta aldığınız tutarı a

İhtiyacınıza yönelik ödeme planı oluşturun

Finansman tutarınızı, varsa peşinatınız ve vade sayınızı belirleyerek örnek ödeme planı oluşturun

Finansman Değeri

İhtiyacınız olan finansman tutarını seçin

Peşinat

Varsa peşinat tutarınızı seçin

Vade

Bütçenize uygun vade sayısını belirleyin

Ödeme Hesaplama

800.000 TL Taksit tutarlarınız her ay aynı oradan artsın, vade sayınız kısalsın.

Finansman Tutarı

300.000 TL

Peşinat

60

İlk Taksit

8.000 TL

Yukarıda gösterilen finansman tutarı, peşinat ve ilk taksit tutarı örnek tutarlar olup, şube ziyaretiniz sonrası size özel belirlenecek organizasyon ücreti ve vadeye göre ödeme planınız belirlenecektir.

Fatma Talan

Bursa

Yardımları için şubenizdeki çalışanlara çok teşekkür ederim. Hiç umudum yokken 2 ayda araba sahibi oldum hamdolsun.

Muharrem Demir

İstanbul

Faiz ödemeden ev sahibi olduk. Allah sizden razı olsun. 11. Ayımızda kendi evimize kavuştuk bu mutluluğu herkesin yaşamasını diliyorum.

Yeliz Tatlı

Van

Biz de teslimatımızı aldık 4. Ayımızda evimize kavuştuk. Ev almanın bu piyasada hayalini bile kuramıyorken çok şükür gerçek oldu. İyi ki varsın Fuzul

Şerif Başboğa

Çorlu

Arabamı Fuzul’den aldım. 5 ayda teslimatım yapıldı faizsiz ödemeden çok karlı bir şekilde araba sahibi oldum. Gayet güzel uygulamaymış güvenilir.

Ali Keser

Aydın

Ben de yazıldım ilk çekilişte bana çıktı arabamı aldım. Çok teşekkür ediyorum bütün Fuzul çalışanlarına.

Hazım Sarıca

Adana

Destekleriniz için çok teşekkür ederiz tapumuzu aldık. Sonunda ev sahibi olduk. Herkese tavsiye ediyoruz.

Mahmut Kaya

Elazığ

Allah razı olsun. Bizde geçen ay evimizi aldık başımızı soktuk hamdolsun. Bütün Fuzul personeline çok teşekkür ediyorum.

Çekilişli sistemden yararlanmak isteyen. Enflasyondan etkilenmek istemeyen, taksit artışlarının kontrolünün tamamen kendisinde olmasını isteyen, sabit maaşlı çalışanlar için önerilir

Fuzul’ün Tasarruf Finansman Sistemi Nedir?

Fuzul; ev, araç (otomobil, karavan, motor) ya da çatılı iş yeri sahibi olmak isteyen kişilere finans kaynağı sunuyor. Böylelikle kişiler bahsi geçen ihtiyaçlarına faizsiz, peşinatsız ve kredisiz olarak ulaşabiliyor. Öncelikle almak istedikleri ev ya da araçların ücretini belirleyen kişiler, kendi ekonomik güçlerine göre oluşturulan ödeme planlarına göre gruplara ayrılıyor. Yardımlaşma ve dayanışma temelli olan bu sistemde; ev, araç ya da çatılı iş yeri sahibi olmak isteyen kişiler bir araya getiriliyor.

Çekilişler nasıl yapılıyor?

Noter huzurunda gerçekleştirilen çekilişler, Fuzul’ün YouTube ve Facebook hesaplarından canlı olarak yayınlanıyor.

Neden banka yerine Fuzul’ü tercih etmeliyim?

Almak istediğiniz konut veya araç tutarında sisteme dâhil olma imkânınız var. Ayrıca Fuzul ile faiz yüküne katlanmak zorunda kalmazsınız. Öte yandan taksitlerinizi 6 aya kadar dondurma hakkına sahipsiniz. Her zaman müşteri temsilcimizden hizmet de alabilirsiniz.

Taksitler sabit mi? İleride ekstra ödemeler çıkar mı?

Teslimatınızı almanızın ardından önceden belirleyeceğiniz tutar oranında ödemeleriniz bir miktar artar. Böylelikle de vade sayınız azalır.

Çekilişe katılmak zorunda mıyım?

Çekilişe katılmak zorunda değilsiniz. Dilerseniz çekilişsiz modellerimizi tercih ederek teslimat tarihinizi önceden belirleyebilirsiniz.

Organizasyon Ücreti Nedir?

Operasyonel giderlerin karşılanmasında ve hukuki süreçlerde kullanılmak üzere tasarruf sahiplerinden bir kereye mahsus olmak üzere alınan hizmet bedelidir.

Organizasyon ücretini taksitle ödeyebilir miyim?

Organizasyon ücretinizi, 6 aya kadar taksitlendirme imkânına sahipsiniz.

Fuzul ile neler alabilirim?

Fuzul ile ev, otomobil, motosiklet, karavan ve çatılı iş yeri sahibi olabilirsiniz.

Peşinat verme zorunluluğu var mı?

Peşinat verme zorunluluğu yok; ancak peşinat ödeyerek vade sayınızı kısaltıp teslimatınızı öne çekebilirsiniz.

Ara ödeme var mı?

Ara ödeme var, ancak zorunlu değil. Ara Ödemeli Modelimizden faydalanarak vade sayısını azaltıp teslimatınızı öne çekmeniz mümkün.

Teslimatımı nereden alacağım?

Fuzul ile Türkiye’nin 81 ilindeki her semtten ve mahalleden dileğiniz evi, arabayı, motosikleti, karavanı ve çatılı iş yerini alabilirsiniz.

Taksitlerimi ödeyemezsem ne olur?

6 aya kadar taksitlerinizi dondurma imkânına sahipsiniz. Ancak taksitlerinizi dondurduğunuz süre kadar teslimatınız da ertelenir.

Başvuru evrakları neler?

Yalnızca T.C. kimlik kartınızla başvuru yapabilirsiniz.

Nasıl başvuru yapılabilir?

Dilerseniz Türkiye Cumhuriyeti kimlik kartınızla şubelerimizden, dilerseniz de Dijital Şube’den dilerseniz de web sitemizden başvuru yapabilirsiniz.

Yurt dışında yaşayan kişiler sistemden faydalanabilir mi?

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olan herkes, sistemden yararlanabilir.

Sisteme katılmak için yaş sınırı var mı?

Sisteme katılmak için 18 yaşından büyük olmanız gerekmektedir.

Sistemden çıkmak istersem ne olur?

Sistemden çıkmak istediğiniz takdirde sözleşmenizde de belirtildiği gibi organizasyon ücreti hariç ödediğiniz tutarın tamamını eksiksiz şekilde geri alabilirsiniz.

Borcum bitmeden evimi satabilir miyim veya kiraya verebilir miyim?

Borcunuz bitmeden evinizi satamazsınız ancak kiraya verebilirsiniz.

Teslim tarihim nasıl belirlenir?

Çekilişsiz sistemde ödeyeceğiniz taksit miktarını ve varsa peşinatınızı önceden belirlersiniz. Çekilişli sistemde ise ilk aydan itibaren çekilişe katılırsınız. Talihli olduğunuzda teslimat almaya hak kazanırsınız. Çekilişlerde isminiz okunmazsa da en geç vade ortasında teslimatınızı alabilirsiniz.

Fuzul sistemine nasıl güvenebilirim?

Fuzul, Bankacılık Denetleme ve Düzenleme Kurulu tarafından 6361 sayılı kanun çerçevesinde lisans aldı. Öte yandan şirket 30 yılı aşkın bir süredir yüz binlerce insanı ev ve araç sahibi yaparak güven sağladı.

Çekilişler ne zaman gerçekleşiyor?

Her ay düzenli olarak gerçekleştirdiğimiz çekilişlerin tarihleri, sosyal medya hesaplarımız aracılığıyla duyuruluyor.

Banka borcum var, sisteme katılabilir miyim?

Kredi notunuz, banka borçlarınız Fuzul Tasarruf Finansman Sistemi’ne katılmanıza engel değildir.

Faiz almıyorsanız siz bu işten ne kazanıyorsunuz?

Sisteme girerken katılımcılardan talep edilen bir organizasyon ücreti var. Bu ücret, alınmak istenen gayrimenkule göre %8 ile %14 arasında değişkenlik gösteriyor. Fuzul’ün kazancı ise katılımcılardan aldığı bu organizasyon ücreti…

Birden fazla sisteme girebilir miyim?

Birden fazla sisteme girerek Fuzul’le ev ve araç sahibi olan yüz binlerce kişiden biri de siz olabilirsiniz. Örneğin hem ev hem araba alabilirsiniz.

İçinde bulunduğum grup dağılırsa ne olur?

BDDK lisanslı Fuzul, bu organizasyonun teminatıdır. Durumunuzda hiçbir değişiklik olmadan evinize, aracınıza ya da çatılı iş yerinize kavuşursunuz.

Teslimat esnasında ayrıca masrafım olur mu?

Tapu, sigorta ve ipotek masraflarınız olur.

Teslim aşamasında aldığım gayrimenkule ipotek veya rehin konuyor mu?

Henüz teslimatını almaya hak kazanmamış kişilerin haklarını korumak adına ev, araç ya da iş yerlerine ipotek veya rehin işlemi uygulanıyor.

Fuzul ile Artık Motosiklet Sahibi de Olabilirsiniz!

Fuzul avantajları ile motosiklet sahibi olma sırası sizde!

Detaylı Bilgi
Fuzul ile Artık Motosiklet Sahibi de Olabilirsiniz!

Siz Nerede Eviniz Orada Karavan Paketi Şimdi Fuzul'de!

Fuzul’den karavan tutkunlarına müjde! Fuzul ile artık karavan sahibi olmakta mümkün!

Detaylı Bilgi
Siz Nerede Eviniz Orada Karavan Paketi Şimdi Fuzul'de!

Değerini Koruyan Model ile Enflasyon Artışlarından Etkilenmeden Ev Sahibi Olun!

Fuzul’ün birikimlerinizi enflasyona karşı koruyan sistemi ile bütçenize uygun ev ve otomobil sahibi olma fırsatı sizi bekliyor.

Detaylı Bilgi
Değerini Koruyan Model ile Enflasyon Artışlarından Etkilenmeden Ev Sahibi Olun!

Talep Formu

Bilgilerinizi Gönderin Biz Sizi Arayalım

Motosiklet tutkunları için sevdikleri ve hayalini kurdukları motorlar oldukça yüksek fiyatlara satışa sunulur. Fuzul Ev gibi finans kuruluşlarınca sağlanan desteklerle bu hayal edilen motorlara ulaşmak artık o kadar da zor değildir.

Değerini koruyan motosiklet finansmanı, genelde düşük organizasyon ücreti oranları ve esnek ödeme planları ile öne çıkan bir finans desteğidir. Motosiklet tutkunlarının bütçelerini zorlamadan, önceden belirlenmiş taksitlerle rahatça ödeme yapmalarına olanak tanır.

Finansman paketleri genellikle garanti seçenekleri içerir. Böylelikle motosiklet sahipleri, beklenmeyen durumlar karşısında daha güvenli hisseder. Motosikletin değer kaybetmesi halinde sahiplerini korumaya alan biz dizi avantajı da vardır. Sağlanan bu avantajlar sayesinde motosiklet sahipleri kendilerini güvende hisseder.

Değerini Koruyan Motosiklet Finansmanının Sağladığı Avantajlar Nelerdir?

Motor tutkusu ve beğenisi diğer hobilere pek benzemez. Hayalindeki motoru almak için elinden gelen her şeyi yapacak olan motor severlerin imdadına Fuzul Ev gibi güvenilir finans kuruluşları koşar. Değerini koruyan motosiklet finansmanı seçeneği gibi birçok finansman desteği sağlar. Bu finansman desteği motor severlere bir dizi avantaj sunar. Bu avantajlar şu şekilde sıralanabilir:

 • Genelde düşük organizasyon ücreti oranları ile motosiklet sahiplerinin ödeme sürecindeki maliyetlerini düşük tutmalarına yardımcı olur.
 • Finansman paketleri, bireylerin bütçelerine uygun esnek ödeme planları sunar. Bu, motosiklet sahiplerinin mali sıkıntı yaşamadan rahatça ödeme yapmalarını sağlar.
 • Motosikletin değer kaybetmesi halinde sahibi koruma altına alınır. Bu özellik, motosiklet sahiplerine gelecekteki değer kayıplarından endişe etmeden sürüş deneyiminin tadını çıkarma imkanı tanır.
 • Finansman paketleri, motosiklet sahiplerine belirli bir garanti süresi boyunca ek koruma sağlar. Beklenmeyen durumlar veya arıza durumunda motor sahiplerine maddi güvenlik sağlanmış olur.
 • Bakım ve servis avantajı sağlanabilir. Motosiklet sahiplerine düzenli şekilde bakım ve onarımları daha uygun fiyatlara yaptırmaları sağlanır.
 • Çevrimiçi başvuru avantajları sağlanabilir. Fuzul Ev’de sunulan finansman testi sayesinde alabileceğiniz finans desteği hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

Değerini Koruyan Motosiklet Finansmanı Başvuru Süreci Nasıl İşler?

Motosiklet tutkunları için değerini koruyan motosiklet finansmanı başvuru süreci, sürücülere hem kolaylık hem de güven sunan bir kapı aralar. Bu süreçte motosiklet sahibi olmak isteyenleri Fuzul Ev’in 30 yıllık deneyimi karşılar.

Kişisel bilgiler ve finans bilgileriniz başvuru esnasında alınır ve hızlı bir inceleme süreci sonunda sonuç finans desteği bekleyenlere ulaştırılır. Olumlu sonuçlanan değerini koruyan motosiklet finansmanı sonrasında size özel ödeme planları sunulur. Ödeme planları sizin belirlediğiniz şekilde düzenlenerek kolaylık sağlanır.

Hayallerinize kavuşmak için yapabileceğiniz en iyi şeylerden birisi, bu finansman seçeneklerinden birine başvurmak olabilir. Atacağınız bu cesur adımlarla, Fuzul Ev’le güvende olmanın keyfini çıkarın!

Enflasyon Korumalı Model ile Motosiklet Alma

Enflasyon korumalı modelle motosiklet alma, motosiklet alım sürecinde finansal güvence sağlamayı amaçlayan bir finansman yöntemidir. Bu model, enflasyonun neden olduğu değer kaybını minimize ederek motosiklet sahiplerine ekonomik avantajlar sunar ve enflasyonda meydana gelen artışlara karşı koruma sağlar.

Düşük organizasyon ücreti oranları ile kredi ödeme sürecinde motosiklet sahiplerine daha düşük maliyetlerle hayallerine kavuşma imkanı verir. Kredilere sağlanan esnek ödeme planları, bütçeye uygun ödeme imkanları sunar. Bunların yanı sıra finans kuruluşu olan Fuzul Ev’in sağlamış olduğu kredi ve ödeme kolaylığı da güvence altına alınmış olur.

Hayallerinizi yaşamak için en avantajlı finansman desteği arayışında olabilirsiniz. Enflasyon korumalı modelle motosiklet almak tam da sizin aradığınız destek olabilir. Bu model finansal açıdan daha güvenilir ve sürdürülebilir bir deneyimi destekler. Bu finansman desteği avantajları şöyle sıralanabilir:

 • Motosikletin değerini enflasyona ve diğer şeylere karşı korur.
 • Düşük organizasyon ücreti oranları ile finans desteği alabilirsiniz.
 • Esnek ödeme planları oluşturabilirsiniz.
 • Finans kuruluşunun sağladığı garanti ve güvenceden faydalanabilirsiniz.

Enflasyon Korumalı Model ile Motosiklet Alma Süreci

Günümüz piyasasında çok yüksek ücretlere satışa sunulan motorlara ulaşmak için finansman desteği şart gibi görünüyor. Bu finansman desteğini alırken de hem kendinizi güvence altına almak hem de ödeme kolaylığı sağlayan ödeme yöntemleri belirlemek isteyebilirsiniz.

Fuzul Ev’de bu süreç için birçok seçenek sunulur. Bunlardan bir tanesi de enflasyon korumalı model ile motosiklet alma modelidir. İlk olarak ihtiyacınıza uygun bir motosiklet belirlemek ve bu motosikletin piyasasını araştırmak önemlidir. Bu araştırmaya ek olarak motosikletin fiyatını karşılayacak finansman için de çalışmalar yapmanız gerekir. Bunun için de Fuzul Ev gibi güvenilir finans kuruluşlarından yardım alabilirsiniz.

Fuzul Ev’in herhangi bir şubesine giderek Çekilişli Fırsat Modeli Motosiklet Sahibi Olma, Çekilişli Tasarruflu Erken Teslim Modeli finansman destekleri hakkında bilgiler alabilirsiniz ya da web sitesinden başvuru formu doldurabilirsiniz. Başvuru formunuz kısa süre içinde değerlendirilir ve size ulaşılır. Modeller hakkında tüm merak ettiklerinizi sorabilirsiniz.

Enflasyon korumalı model ile motor almak istediğinizde başvuru sürecini kolaylık başlatabilirsiniz. Kişisel ve finansal bilgilerinizin yer aldığı belgeleri tamamladığınızda, konunun uzmanı finans kuruluşu çalışanları ivedi şekilde incelemeleri tamamlayarak sonucu size bildirir.

Onay aldığınızda belirlenen finans desteği modeline göre motosikletinizi artık seçebilirsiniz. Kesin tutar belirlendiğinde ise ödeme planı hazırlanmaya başlar. Bu süreçte de motosiklet sahiplerine sağlanan kolaylıklar ile Fuzul Ev yine öne çıkar. Esnek ödeme planları, düşük organizasyon ücreti ve Fuzul Ev güvencesi ile ödeme planı hazırlanır.

 Hazırlanan plan ve detayların yer aldığı sözleşme karşılıklı olarak imzalandığında resmi olarak finans desteğiniz onaylanmış olur. Şimdi motosikletinize kavuşma zamanı! Sözleşme sonrası hayallerinizdeki motosikletinizi teslim alabilirsiniz. Dilerseniz bu aşamada ilk ödemeyi yapabilir veya peşinat vererek ödeme planınızı tekrardan değerlendirebilirsiniz. Sözleşme detaylarında tüm bu bilgilere ulaşabilirsiniz.