Blog

Taksitle Araba Almak Mantıklı Mı?

Faizsiz araba almak, günümüzde zor gibi görünse de artık oldukça basit bir hale gelmiştir. Taksitli, peşinatsız, kolay ödeme imkânı ve kredisiz şekilde araba sahibi olabilirsiniz. Fuzul Ev tarafından sunulan finansman modelleri sayesinde, taksitli araba almak en mantıklı yöntem olacaktır. Çünkü araba finansmanı ile hayalinizdeki arabaya faiz ödemesi yapmadan sahip olabilirsiniz. Bu anlamda, sunulan birçok kampanya seçeneği vardır. Kredi çekmek, beraberinde birçok finansal yükü getirir. Dolayısıyla taksit ile araba almak, katılımcılara daha mantıklı gelmektedir.

Sevdiklerinizle birlikte uzun yolculuklara çıkmak ve birlikte seyahat etmek için satın almak istediğiniz aracın ödemelerini esnek şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Fuzul Ev, katılımcıların mali durumunu göz önüne alarak birçok ödeme modeli hazırlamıştır. Örneğin, çekilişsiz bireysel finansman modeli, teslimat tarihini kendiniz önden belirleyebileceğiniz bir modeldir. Satın almak istediğiniz arabayı, hangi tarihte almak istiyorsanız, bu tarihe göre hareket edebilmenizi sağlar. Oldukça avantajlı olan bu yöntem, son derece konforlu olan bir sistemdir.

Sıfır Arabaya Kaç Yıl Kredi Çıkar?

Faizsiz araba alma, bankasal süreçlerden daha farklı ilerler. Çünkü bankadan kredi çekmek istediğinizde, size belli bir vadede ödeme yapma imkânı sağlanır. Ancak belirlenen süre sonunda, ödeyeceğiniz tutara bir de faiz oranı eklenir. Bu nedenle, aracınızın değerinden hariç olarak, faiz ödeyerek yüksek mali yüklerinden altına girmiş olursunuz. Özellikle, günümüzde sıfır araba fiyatlarının artış göstermesi, yüksek tutarda krediler çekmeyi zorunlu hale getirmiştir. Dolayısıyla, bankaya gittiğinizde, sıfır araba için uzun süre kredi ödemeniz gerekebilir. Aslında bu durum, aracınızın değerinin yüksek olmasına da bağlıdır.

Sıfır araba satın almak istediğinizde, tercih edeceğiniz bankaya bağlı olarak ödeme süreniz belli olacaktır. Ancak ne olursa olsun, kredinizin getirdiği yüksek faiz oranlarından kurtulamazsınız. Fuzul Ev kampanyaları sayesinde ise kredi çekmenize gerek kalmadan aracınızı teslim alabilme imkanıyla hayalinizdeki arabaya kavuşabilirsiniz. Aynı zamanda, bankanın bireylere belli şartlar ve kurallar sunması, ödeme aşamasının oldukça stresli bir hal almasına neden olur. Ancak Fuzul Ev, ödeme kolaylığının yanı sıra, taksitleri dondurma imkanı sunarak da katılımcıların mali olarak rahatlamalarını sağlar.

Taksitle Araba Almanın Avantajları

Çekilişsiz bireysel finansman modeli, taksitle araba alırken tercih edebileceğiniz en avantajlı seçeneklerden bir tanesidir. Geniş ödeme seçeneği ve düşük organizasyon ücreti ile birçok avantaja sahip olabileceğiniz bir yöntemdir. Kendi mali gelirinizi aşmayacak şekilde ödeme planını bu yöntem ile oluşturabilirsiniz. Bu ödeme şeklinin önemli özelliklerinden bir tanesi ise çekilişli olmamasıdır.

Fuzul Ev, katılımcılara yapacakları taksit ödemelerini kendilerinin belirleyebileceği bir sistem ile yaklaşır. Bu nedenle, taksitle yapacağınız ödemeler, belli bir kural çerçevesinde olsa da kendinizin seçebileceği çeşitliliktedir. Seçtiğiniz ödeme modeli ile farklı fırsatlardan da yararlanarak, konforlu bir şekilde taksitlerinizi tamamlayabilirsiniz. Normal bir taksit ödemesinden farklı olan Fuzul Ev finansman modelleri sayesinde, ödeme zorluğu çektiğinizde taksitlerinizi dondurabilme şansınız da vardır.

Sıfır Araba Almanın Faydaları

Faizsiz araba almak için tercih edebileceğiniz kampanyalar ile araba sahibi olmak oldukça avantajlıdır. İkinci el arabalar, sıfır arabalar gibi sorunsuz olmayacağı için her zaman sıfır araç sahibi olmak katılımcılar için daha uygun gelir. Hiç kullanılmamış arabalar, aracınızı daha güvenli kullanmanızı sağlayacak prosedürler oluşturur. Aynı zamanda, genellikle ikinci el arabalar da zamanla belli başlı arızalanmalar meydana gelir. Bu arızalanmalar nedeniyle, taksit ödemesi yaparken aracınızın arızadan kaynaklı giderleri de katılımcıların zorlanmasına neden olur. Dolayısıyla, her zaman ikinci el araba yerine sıfır araba alımı daha avantajlı bir durumdur.

Sıfır araba alırken, Fuzul Ev’in ödeme kolaylıklarını keşfedebilirsiniz. Aracınızın ödemelerini, farklı yöntemler seçebileceğiniz esnek şekilde yapabileceğiniz birçok kampanya vardır. Sıfır araba alırken, finansman modeline karar vermeden önce, dikkatli şekilde hareket etmeniz gerekir. Sunulan organizasyon ücretinin oranları, ek ödeme alternatifleri ve ödeme sıklığı gibi detaylar, net bir anlaşmaya imza atmanıza yardımcı olur.

Taksitle Sıfır Araba Almak İçin Tercih Edebileceğiniz Finansman Modelleri

Faizsiz araba almak için tercih edebileceğiniz birçok finansman modeli oluşturulmuştur. Hayalinizdeki arabayı almaya karar verdiğinizde, Fuzul Ev üzerindeki kampanyalar arasından seçim yapabilirsiniz. Seçenekler arasında yer alan çekilişsiz bireysel araba finansmanı, çekilişli teslimat modeli, çekilişsiz bireysel ara ödemeli model, çekilişli tasarruflu erken teslim modeli, çekilişli fırsat modeli ve çekilişli ve değerini koruyan model gibi alternatifleri değerlendirebilirsiniz.

Sıralanan ödeme modelleri, farklı şekillerde taksitlerinizi ödemenize olanak sağlar. Örneğin, teslimat tarihini önden belirleme, sabit ödeme fırsatı, ara ödeme kolaylığı, sabit artışlı ödeme gibi avantajları finansman modelleri arasında bulabilirsiniz. Özellikle, ülkemizde oldukça ilgi gören çekilişli ve değerini koruyan model, enflasyondan korunarak taksitlerinizi ödemenizi sağlar.

 

Bilgi Talep Formu

Bilgilerinizi gönderin sizi arayalım